Про компанію

Ми пропонуємо комплексне рішення в області технік клеєння та аплікації.

ТОВ «ТЕРМОЛАН-УКРАЇНА» займається постачанням клеїв-розплавів і обладнання для їх нанесення від провідних Європейських виробників, а так само сервісним обслуговуванням клейових машин з 2004 року.

 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ КОМПАНІЇ:

 • Допомога в технологічному підборі обладнання та клеїв-розплавів;

 • Проведення пробних дослідів на обладнанні в технічної лабораторії, а також тестів на заводі клієнта;

 • Постачання устаткування та клеїв-розплавів;

 • Ремонти і сервіс під час гарантійного періоду і після його закінчення. Маємо широкий асортимент запасних частин, взаємозамінних з запчастинами інших виробників клейового устаткування;

 • Допомога в рішенні експлуатаційних проблем;

 • Професійне обслуговування наших клієнтів гарантує група наших співробітників в Білій Церкві.

 

ТЕРМІНИ ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ І ЗАПАСНИХ ЧАСТИН:

Наша фірма має склад основних запасних частин, який регулярно поповнюється. Таким чином, деякі запчастини ми можемо замінити відразу ж. У разі відсутності запчастин на нашому складі, ми здійснюємо їх постачання. Для застарілих моделей термін постачання трохи більше і, навпаки, для ходових запчастин він мінімальний. Так само терміни постачання залежать від типу обладнання, його комплектації і рівня модернізації. У будь-якому випадку, всім компаніям, що працюють з обладнанням Мелтон, ми настійно рекомендуємо мати в наявності хоча б основні запчастини, щоб скоротити час простою. Список основних запчастин для даної конкретної клейової системи ми можемо надати на першу Вашу вимогу.

 

МОНТАЖ І ПУСКОНАЛАДКА ОБЛАДНАННЯ:

Висококваліфіковані технічні фахівці нашої компанії, здіснюють пусконаладку системи, гарантійне і післягарантійне обслуговування, усунення несправностей, підбір і установку запчастин, проведення інструктажу по експлуатації обладнання.


ТЕРМІН СЛУЖБИ ОБЛАДНАННЯ:

Залежить, по-перше від дотримання всіх інструкцій по експлуатації, дотримання температурних режимів, властивих даному типу клеїв. По-друге, проведення тестування клейових систем, їх промивання. По-третє, заміну деяких запасних частин - фільтрів, кілець ущільнювачів і т.д. Все це сприяє продовженню терміну служби обладнання і, отже, зменшення часу простою, пов'язаного з ремонтом.

 

ФОРМА ОПЛАТИ:

За домовленістю із замовником. Крім того, постійним замовникам надаємо знижки.

 

ДОСТАВКА:

За погодженням з покупцем доставка в Київ і Київську область здіснюється нашим транспортом, а в інші міста може здійснюватися службами доставки "Автолюкс""Нічной Експресс"Нова поштаСАТ після оплати замовлення.


ОСНОВНІ ПРОДУКТИ КОМПАНІЇ:

Серед пропонованих нами товарів - клеї-розплави (термоклеи) в штифтах для клейового пістолета, а також клеї в гранулах і блоках для клейового устаткування. Клеї-розплави пропопонуємо для використання в промисловості де використовуються технологічні лінії склеювання (етикетировочні клеї, клеї для упаковки, клеї для ізоляції та ін. Крім цього, пропонуємо нашим клієнтам клеї на основі EVA, поліамідів, поліолефінів, поліестерів. Наша пропозиція дає можливість індивідуального та оптимального вирішення проблем склеювання відповідно до вимог клієнтів.

На сьогоднішній день фірма Термолан є офіційним представником фірми VALCO MELTON S.L.U. Компанія Валко Мелтон - світовий лідер з виробництва повного спектру обладнання, для переробки клеїв-розплавів всіх типів, включаючи поліуретанові клеї.

Області застосування клейового устаткування Valco Melton різні:

 • тарапакувальне виробництво;

 • паперове виробництво (конверти, пакети, книжковий палітурка, картонні коробки, контейнера, свальцованний і гофрований картон);

 • виробництво харчової продукції та напоїв;

 • текстиль;

 • деревообробка;

 • автомобілебудування.

Широкий асортимент обладнання: від простих пістолетів ручного нанесення до автоматизованих пристроїв з мікропроцесорним керуванням.

Важливою складовою частиною пропонованого нами асортименту є запасні частини до клейових машинам, взаємозамінні з устаткуванням різних виробників, таких як Valco Melton, NORDSON, ROBATECH, DYNATECH і ін.

Всі продукти мають Висновок Української державної санітарно-гігієнічної експертизи.


НАШІ ПАРТНЕРИ:

 • Великі промислові заводи автомобілебудування, електроніки, будівництва, харчової, меблевої та паперової промисловості;

 • Малі та середні виробничі підприємства;

 • Ремісничі компанії;

 • Друкарні та ін.

Ми надаємо всю інформацію, пропозиції і зауваження на підставі наших знань, досліджень, аналізу та практичного багаторічного досвіду роботи в даній сфері. Ми гарантуємо, що пропоновані нами клеї володіють всіма якостями, представленими в описі виробу і зберігають всі свої властивості протягом часу, зазначеного в технічних даних продукту за умови точного дотримання всіх наших рекомендацій. Наша компанія також гарантує високу якість і справну роботу поставленого нами інструменту та обладнання для нанесення клею-терморасплавів.

 

Будемо раді діловому співробітництву з Вами!

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
+38 (067) 324-04-39
+38 (067) 324-04-40
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
 
Швидке замовлення:

Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: