Сервіс та обслуговування

Сервісний відділ компанії надає повний спектр послуг і консультацій із підбору обладнання, підтримки клієнтів з питань роботи клейових машин і станцій Nordson, Melton, Robatech, Barberan, Dynatec, Meler, Preo.

Наші фахівці допоможуть Вам:

- ефективно оптимізувати роботу клейового устаткування;

- поліпшити роботу існуючого обладнання та процесів з нанесення клею;

- впровадити нові технології з нанесення клею-розплаву

- надати кваліфіковану консультацію в питаннях діагностики несправностей, підбору і заміни окремих вузлів і деталей обладнання та багато ін.

 

Надання консультацій

Надання консультацій починається з правильного визначення мети, завдань технології нанесення клею-розплаву щодо автоматизації виробничих процесів, ступеня готовності підприємства-замовника до проектів автоматизації, вибору найбільш оптимального і економічно обгрунтованого рішення для створення або модернізації виробництва компанії.

 

Послуги з впровадження використання клею-розплаву на виробництві включають:

- попередній порівняльний аналіз використання клею-розплаву;

- оцінку ефективності та вигод від використання клею-розплаву і консультацію щодо впровадження та адаптації клейових машин в існуючі лінії зі склеювання;

- впровадження і технічна підтримка сервісної служби компанії-замовника, навчання персоналу клієнта обслуговування клейового устаткування.

 

Послуги з нестандартним питань в сфері впровадження клейових технологій на Вашому виробництві.

Наші фахівці мають високу кваліфікацію, великий досвід виконання завдань різного ступеня складності. Професійно і якісно адаптують будь-які конфігурації під Ваші потреби.

 

Послуги технічної підтримки.

Для забезпечення високого рівня сервісу і безперебійної роботи клейових систем ми пропонуємо своїм клієнтам послугу технічної підтримки. Вона полягає в швидкому реагуванні на звернення або проблему, що виникли у клієнта при роботі з клейової станцією.

Більшість звернень вирішуються виїздом наших фахівців до замовника або шляхом пересилання на територію компанії основних складових системи, які вийшли з ладу.

 

Якісний сервіс роботи Вашої клейової системи - це запорука стабільної і ефективної роботи Вашої компанії!

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
+38 (067) 324-04-39
+38 (067) 324-04-40
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
 
Швидке замовлення:

Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: