Adtek Malaysia Sdn. Bhd. раніше відомий як Adhesive Technologies (M) Sdn. Bhd – це компанія зі 100% іноземними інвестиціями. Adtek був заснований в жовтні 1994 в зв'язку зі зростаючим попитом на клеї-розплави в усьому світі. Їх головний офіс і виробничі приміщення в 130000 квадратних футів або 12 077м² знаходяться в Кланг, Селангор, в декількох хвилинах від найбільшого торгового порту Малайзії.

У Adtek є клієнти в Центральній Європі, Північній Америці, Росії, Індії, Пакистані та в країнах ASEAN. З 1995 року компанія виросла більш ніж в десять разів, що є головним доказом задоволеності клієнтів.

Широкий асортимент продукції.

Adtek виробляє широкий спектр клеїв-розплавів на основі ЕВА і клеїв постійної липкості для різних видів аплікації, ручна і автоматична збірка картонних коробок, поліграфія, склеювання фанери, автомобільних складових, гігієнічна промисловість, склеювання ламінованої поверхні, паперу і текстилю, повітряних фільтрів, меблева і деревообробна промисловість, рукоділля і т. д. На даний момент фірма є найбільш конкурентоспроможним виробником штифтів клею-розплаву в Південно-Східній Азії і успішно конкурує із виробниками з Тайвані, Китаю та Південної Кореї.

Безперервне вдосконалення..

Компанія Adtek постійно прагне перевершити очікування своїх клієнтів в сервісі, якості, інновації. Вони постійно шукають можливості збільшити своє підприємство і поліпшити свій асортимент. Їх виробнича потужність зросла від 500 тонн до 800 тонн клеїв-розплавів на основі ЕВА в місяць і від 300тонн до 500 тонн клеїв постійної липкості в місяць. Відділ розробок виробляє більше 30 нових спеціалізованих продуктів на рік. Їх метою є запропонувати повний асортимент клеїв-розплавів і хімічних рішень для їх клієнтів на місцевому, регіональному та світовому рівні.

 

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
+38 (067) 324-04-39
+38 (067) 324-04-40
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
 
Швидке замовлення:

Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: