Компанія "С.Т.М.-Україна" заснована в 2001 році має статус офіційним представником провідного італійського виробника S.T.M. S.p.a., поставляє на ринок України широкий асортимент приводної техніки: редуктори: черв'ячні, циліндричні, циліндро-черв'ячні, конічно-циліндричні, конічні, планетарні, кутові, співвісні; мотор-редуктори; варіатори; електродвигуни. Компанія існує з 1976 року і вже в 1998 році має сертифікацію ISO 9001.

 

У 2000 році компанія придбала «GSM S.p.а.», яка є відомою компанією високих технологічних ноу-хау, що виробляє високопотужні габаритні редуктори і мотори-редуктори, в результаті цього команда «S.T.M. S.p.a. »пропонує один з найширших діапазонів обладнання в області енергопередачі. У 2006 році компанія заснувала STM Drive Srl.

 

В даний час STM S.p.a. із використанням сучасного проектування і впровадження передових технологій, виробничих систем, таких як обробні центри, зубошліфувальні та складні лінії, має широкий і різноманітний спектр редукторів, електродвигунів, змінних механічних і електронних. Незмінна відданість компанії до створення стандартних і / або налаштованих на основі вимог з боку ринку продуктів, дозволяє STM S.p.a. ідентифікувати себе як компанію, орієнтовану на різні потреби клієнтів.

 

Також компанія "С.Т.М.-Україна" має статус офіційного дистриб'ютора «System Plast S.r.l.» в Україні і надає повний комплекс послуг по забезпеченню будь-яких виробничих ліній високоякісними конвеєрними компонентами і поставляє широкий асортимент конвеєрних комплектуючих: ланцюгів, стрічок, напрямних, опор, підшипників і різноманітних аксесуарів виробництва італійського холдингу.

 

Італійський холдинг «System Plast S.r.l.» - світовий лідер у виробництві всіх видів комплектуючих для транспортних і конвеєрних систем. Конвеєрні комплектуючі торгової марки System Plast повсюдно використовуються в конвеєрних системах на підприємствах країн СНД, Європи, Азії та Америки. Продукція компанії користується стійким попитом, завдяки високій якості виконання і унікальним технологіям у виробництві.

 

Унікальний досвід System Plast дозволяє реалізувати рішення на конвеєрних лініях, які знижують споживання води, енергії, шуму і підвищують ефективність роботи. System Plast є провідним світовим виробником і постачальником конвеєрних компонентів для харчової промисловості й виробництва напоїв.

 

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
+38 (067) 324-04-39
+38 (067) 324-04-40
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
 
Швидке замовлення:

Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: