ООО «Завод упаковочного обладнання Термо-Пак», був заснований в 1995 році є інноваційним виробничим підприємством і пропонує високоякісне пакувальне обладнання.

Завод «Термо-Пак» сьогодні - це мобільний, технічно оснащений колектив, здатний вирішувати будь-які завдання, починаючи від проектування і закінчуючи готовими виробами. З 1997 року на заводі працює власне КБ, конструктори розробляють нові машини, орієнтуючись на найсучасніші рівні пакувального обладнання.

Асортимент компанії Термо-Пак включає в себе обладнання різних видів і модифікацій, у тому числі: етикетирувальне обладнання, конвеєра (спіральні, стрічкові, ланцюгові), Термотунель, термоусадочне обладнання, обладнання розливу (лінії розливу), холодильне обладнання.

Компанія «Термолан - Україна» співпрацює з Заводом пакувального обладнання «Термо-Пак» м. Біла Церква із 2004 року.

Зараз окремо клейові станції купуються дуже рідко, як правило, в разі модернізації наявних потужностей. В основному купуються вузли, вже інтегровані в пакувальні, етикетировочні лінії, лінії розливу і т.д. Саме тому компанія ТОВ "Завод пакувального обладнання" Термо-Пак "комплектує свої лінії аппликаторами - дозаторами Valco Melton, де розтоплюється клей. (Компанія« Термолан-Україна » офіційний представник компанії Valco Melton в Україні).

Етикетувальне обладнання призначене для нанесення (наклеювання) кругової або сегментної поліпропіленової етикетки з рулону на циліндричну тару (ПЕТ або скляну тару ємністю від 0,5 до 2 л.). Комплектація цього обладнання - різна, залежно від продуктивності. Машини МППЕ-12000А і МППЕ-10000А відрізняються підвищеною продуктивністю до 12 000 пляшок в годину і комплектуються аппликаторами - дозаторами Melton, де розтоплюється клей.

Етикетувальне обладнання, яке випускається заводом, використовується на підприємствах таких компаній, як «Одеський завод мінеральної води« Куяльник », та ін.

 

 

Пакувальне обладнання, машини серії УМТ 1500 АЛ02 призначені для формування продукції в пакети, обандеролювання, за допомогою розподілу продукції на ряди, транспортуванням їх на заготівлю, формування піддону і обертання плівкою блоку продукції по периметру.

Дана машина лінійного типу, високопродуктивна, для упаковки різних типів циліндричної тари. Цей тип машини УМТ модернізований з додаванням вузла формування піддону c бортами з заготовки шляхом послідовного загину бортів і посадки їх на клей, укомплектований аплікатором - дозатором Мелтон, де розтоплюється клей.

 

 

Сучасні системи, пропоновані заводом «Термо-Пак», - це високопродуктивні, автоматизовані комплекси, що виконують максимум операцій, пов'язаних з підготовкою і упаковкою продукту в автоматичному режимі. Вони оснащені системами управління та контролю, надійними виконавчими механізмами. Такі комплекси мають широкий діапазон регулювань технічних характеристик для можливості упаковки різної продукції.

Високопродуктивні, автоматизовані, забезпечують високу якість упаковки. Економічні, зручні в обслуговуванні, в порівнянні з імпортними аналогами мають перевагу в співвідношенні ціна - якість.

Наявність сертифіката на відповідність системи управління якістю ДСТУ ISO 9001-2000 - підтвердження того, що пропоновані фірмою «Термо-Пак» пакувальні системи відповідають вимогам міжнародних стандартів.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
+38 (067) 324-04-39
+38 (067) 324-04-40
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
 
Швидке замовлення:

Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: