Компанія Valco Melton S.L.U. заснована в 1952 році і перейменована в 2008 році. Компанія є однією з провідних у світі постачальників обладнання для нанесення клею. Термолан Україна є офіційним представником компанії Valco Melton, що пропонує клейове обладнання для виробництва упаковки, ущільнюючих елементів, гофрованих ящиків, коробок, книг, фармацевтичної продукції, нетканих матеріалів, автомобільної продукції, текстилю, ламінування та ін.

З головним офісом в Цинциннаті, штат Огайо, прямі продажі, науково-дослідні і виробничі потужності в Північній Америці, Європі, Китаї та Індії, Valco Melton присутній через дистриб'юторів в більш ніж 76 країнах по всьому світу.

У 2006 році придбана компанією Valco Cincinnati (США) - провідного виробника устаткування для нанесення холодного клею. Valco Cincinnati Inc - провідний розробник, виробник і учасник світового ринку обладнання для гарячих і холодних клейових операцій.

Valco Melton міцно стоїть на позиції лідера технології, здатного глобально конкурувати у всіх холодних та гарячих клейових операціях в області упаковки, переробки паперу, поліграфії, виробництві виробів з нетканих матеріалів, в автомобільній та деревообробній промисловості.

 

 

Купуючи продукцію Valco Melton складається з виробничих груп для задоволення різних потреб промисловості. Група Valco розробляє продукти для холодного склеювання прикладних систем. Група Melton розробляє і виробляє продукцію для систем нанесення гарячого клею-розплаву і сумісних запасних частин. Група Clear Vision розробляє і виробляє продукцію для контролю якості на основі системи екран-контролю. Група Engineered Products розробляє продукти і повні виробничі вузли для нестандартного промислового застосування і спеціалізується на розробці та інтеграції точного дозування, змішування і т.д.

Компанія Valco Мелтон складається з виробничих груп для задоволення різних потреб промисловості. Група Valco розробляє продукти для холодного склеювання прикладних систем. Група Melton розробляє і виробляє продукцію для систем нанесення гарячого клею-розплаву і сумісних запасних частин. Група Clear Vision розробляє і виробляє продукцію для контролю якості на основі системи екран-контролю. Група Engineered Products розробляє продукти і повні виробничі вузли для нестандартного промислового застосування і спеціалізується на розробці та інтеграції точного дозування, змішування і т.д.

 

 

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
+38 (067) 324-04-39
+38 (067) 324-04-40
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
 
Швидке замовлення:

Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: